Srpen 2013

The Pretty Reckless | New Song "Going to Hell" comes out on September 24th!

31. srpna 2013 v 10:42 | Posted by: Roxy |  • Taylor - News
Konečně nějaká pořádná novinka vyplula na povrch! Taylor včera na svém Twitteru oznámila, že první singl, který dostal stejnojmenný název jako samotná připravovaná deska "Going to Hell" bude k dispozici na iTunes od 24. září!

• První zpráva...KONEČNĚ!!! NÁŠ PRVNÍ OFICIÁLNÍ SINGL "GOING TO HELL" vyjde na iTunes 24. září!!!
• Druhá zpráva...VIDEOKLIP BUDE VYDÁN HNED PO VYDÁNÍ SINGLU!!!!!
• A třetí zpráva...PŘÍŠTÍ STŘEDU ZVEŘEJNÍME EXKLUZIVNÍ KLIP Z NOVÉHO SONGU "GOING TO HELL."
• Mrkněte na http://www.goingtohell.me, kde můžete začít odpočítávat.

Emma | UPDATE • The Bling Ring stills

31. srpna 2013 v 10:31 | Posted by: Roxy |  • Stars » UPDATE
Objevilo se několik nových fotografií z filmu The Bling Ring.
GALLERY LINK:
[017x] Movies > The Bling Ring > Promotional Stills


Harry Potter and the Goblet of Fire London Photocall (25.10.2005)

31. srpna 2013 v 10:15 | Posted by: Roxy |  → Emma - Appereances 2006-earlier
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
.................................................................................................................................
» VÍCE FOTEK (65 files)

TVD | Season 5: Teaser Promo

31. srpna 2013 v 9:56 | Posted by: Roxy
Ve čtvrtek 3. října...
Silas: Ahoj, můj stíne.
Stefan: Silasi!
Nové tváře...
Elena: Miluju tě.
Damon: Já tebe taky.
Nová překvapení...
Katherine: Bylo to dlouhé léto, Damone.
Damon: Katherine.
Silas: Lidskost ti sluší víc, než jsem si myslel, Katherine.
Pravidla se změnila...
Damon: Jestli ještě jednou uslyším "dvojník," budu se ho muset naučit hláskovat.

Kristen | Balenciaga Florabotanica Fragrance Poster

30. srpna 2013 v 9:40 | Posted by: Roxy
Byl zveřejněn tento nádherný plakát pro další reklamu k parfému Florabotanica od značky Balenciaga, jehož tváří je právě Kristen, nádehra. :)
imagebam.com
.................................................................................................................................
» NO MORE PHOTOS (1 file)

Kristen on the set of "Sils Maria" in Berlin, Germany (29.08.2013)

30. srpna 2013 v 9:28 | Posted by: Roxy
Další fotky z Německa, tentokrát opět z plácu natáčení filmu Sils Maria.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
.................................................................................................................................
» NO MORE PHOTOS (5 files)

TVD | Season 5 • Episode Stills > 5x01 I Know What You Did Last Summer

30. srpna 2013 v 9:13 | Posted by: Roxy
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
.................................................................................................................................
» VÍCE FOTEK (8 files)

Avril talks about Miley's performance at VMAs

29. srpna 2013 v 14:03 | Posted by: Roxy |  • Avril - Hot News & Other Articles
Všichni od neděle 25. srpna nemluví o ničem jiném, než o Video Music Awards a provokativním vystoupení, které tam předvedla Miley Cyrus společně s Robinem Thicke. Kelly Clarkson nazvala tento výkon "smolný" a kritici byli na roztrhání, její vystoupení označili za trapné a nešťastné.
Ale ne všichni jsou proti dovádění Miley. Avril Lavigne se ve jedné rádiové show před pár dny promluvila o jejím vystoupení. "Je mladá a samu sebe vyjadřuje prostřednictvím hudby," vysvětluje a pokračuje, "hudba je kreativní východisko pro nás všechny, takže Miley si jede prostě to svoje, ať už se to lidem líbí nebo ne." Bez mrknutí oka dodává, že žádná publicita je špatná publicita. "Teď o ní lidé mluví, to je nejdůležitější."
Lavigne není žádný amatér v tom jak se dostat do centra mediální pozornosti. Když v roce 2002 udeřila na hudební scénu, byla považována za pop punkovou princeznu, čímž zničila škatulku popových princezen, kterým v té době vládli Britney Spears a Christina Aguilera. Avril nosila obyčejná trička, volné kalhoty a spíš než na svoji image se zaměřovala na hudbu. Mediální popularitu si získala, když si brala zpěváka SUM 41 Derycka Whibleyho. O čtyři roky později se dvojice rozešla.
Nic z toho se pravděpodobně nemůže rovnat nečekanému odhalení, kterým Avril vloni v létě překvapila celý svět - zasnoubení se s Chadem Kroegerem z Nickelback. Je to příběh jako z pohádky: dívka potká chlapce, dívka společně s chlapcem pracuje na hudbě, dívka se do chlapce zamiluje a žili spolu šťastně až do smrti. "Můj manažer, Larry Rudolp, přišel s nápadem, že bychom mohli s Chadem spolupracovat. Pomyslela jsem si 'jo, super, on je další muzikant a umělec'," vzpomíná. "Takže jsme spolu začali pracovat a stali se z nás výborní přátelé. V jeden den jsme napsali tři písně." Po půl roce spolu začali chodit. "Chodit jsme spolu začali 1. července, je to naše výročí. Právě proto jsme se brali 1. července, mimoto je to i Den Kanady."

Avril Lavigne - Behind The Scenes of Rock N Roll

29. srpna 2013 v 9:32 | Posted by: Roxy |  → Vïdeos - Behind the Scenes
Objevilo se další video z natáčení videoklipu Rock N Roll! :)


Avril | Instagram #7

29. srpna 2013 v 9:29 | Posted by: Roxy
Před 2 dny: Fotka z natáčení mého videa pro Rock N Roll!

Avril - Twitter #200

29. srpna 2013 v 9:27 | Posted by: Roxy |  • Avril's Twitter
27. srpna: Zdravím Black Stars! Už jste si koupili na iTunes Rock N Roll?
27. srpna: Jestli se Rock N roll dneska umístí v top 10, dostanete dárek!
27. srpna: Rock N Roll na 35. místě! Jen tak dál!
27. srpna: A teď už na 29. místě! Chcete vědět, co je to za dárek! Dám vám nápovědu: objevilo se to ve videoklipu Rock N Roll!
27. srpna: Zdravím New York! Mám pro vás další překvapení! Hledejte moje schované podepsané Rock N Roll kopie!

Kristen having a lunch in Berlin, Germany (28.08.2013)

29. srpna 2013 v 8:52 | Posted by: Roxy
Kristen byla včera s přáteli na obědě v Berlíně, kde momentálně natáčí svůj nový film Silk Maria.
image host image host image host image host image host
.................................................................................................................................
» VÍCE FOTEK (18 files)

Avril Lavigne talks upcoming album

28. srpna 2013 v 11:50 | Posted by: Roxy |  • Avril - Hot News & Other Articles
Po čtyřech předchozích deskách Avril Lavigne zjednodušila alespoň jednu věc na jejím pátém albu, které vyjde 5. listopadu. Jmenuje se jednoduše, Avril Lavigne.
"Pátá deska je, o jedenáct let později, velmi různorodá nahrávka a já nemohla přijít na to, jak ji pojmenovat," přiznává Lavigne, proč se rozhodla album pojmenovat po sobě. "Je na ní spoustu různých stylů a zvuků a i všechno, čeho jsem se v minulosti dotkla a znala," pokračuje. "Nenapadal mě žádný název a tak jsem si pomyslela, že by bylo perfektní načasování na desku pojmenovanou po sobě. Je hodně o mě."
Ještě jednou, album je produkované jejím dlouholetým producentem a mentorem L.A. Reidem. "V mých patnácti mě objevil a podepsal se mnou smlouvu na první desku. První album jsme společně vytvořili," vzpomíná Lavigne. "Teď o deset let později spolu opět pracujeme."
Je až očividné, že je mezi nimi speciální pouto. "On je někdo, ke kterému opravdu vzhlížím," prozrazuje. "Je opravdu skvělé, že mě podporuje. Je to úžasný člověk a máme spolu výborný vztah. Na téhle desce jsme dřeli opravdu tvrdě." Kromě Reida, si Lavigne užívala pomoc a podporu od svého manžela Chada Kroegera z Nickelback.
První singl z desky, Here's To Never Growing Up, debutoval v dubnu ve 22 různých zemích na 1. místě, čímž je jasné, že má stále velkou podporu ve fanoušcích. "Moji fanoušci jsou opravdu úžasní. Na Twitteru máme skvělý vztah," říká. "Jsem šťastná, že pro ně vydávám nový materila i o 11 let později. Je to opravdu vzrušující a já jsem velmi vděčná."
Druhý singl Rock N Roll je na iTunes dostupný od včerejška.

Mimochodem, v tomto rozhovoru s rádiem Avril potvrzuje, že album opravdu vyjde 5. listopadu. (pokud ho teda zase neodloží :D)

© Avril-Online.blog.cz / Vlastní překlad

Kristen on the set of "Silk Maria" in Berlin, Germany (26.08.2013)

28. srpna 2013 v 11:11 | Posted by: Roxy
Kristen je v současné době v Berlíně v Německu, kde natáčí film Silk Maria, tady je pár fotek z placu.
image host image host image host image host image host
.................................................................................................................................
» VÍCE FOTEK (6 files)

The Pretty Reckless

28. srpna 2013 v 10:59 | Posted by: Roxy
» BIOGRAPHY

The Pretty Reckless v roce 2009 podepsali smlouvu s Interscope Records, nejprve pod názvem "The Reckless," ale díky problémům s ochranou a obchodem se později přejmenovali na "The Pretty Reckless." Nahráli pár písní s producenty Kato Khandwala a Jamesem Michaelem (zpěvák SIXX:A.M.), přičemž se Taylor podílela na všech písních textově i hudebně. James řekl: "Musím vám říct...tahle holka je kur*a úžasná! Je to neuvěřitelná skladatelka a má jeden z nejúžasnějších rockových hlasů, jaké jsem kdy slyšel. Je až šíleně talentovaná. To je vše, co vám teď mohu říct...ale dávejte si pozor na ní a její kapeli The Pretty Reckless...budete okouzleni!"
První koncert odehráli 5. května 2009 v New Yorku s bývalými členy kapely Secolo (kytara), Mattem Chiarelli (baskytara) a Nickem Carbonem (bubny). Po pouhých sedmi koncertech, byli členové vyměněni těmi, co jsou v kapele dodnes: Ben Phillips jako hlavní kytara, Mark Damon (baskytara) a Jamie Perkins (bubny). První album The Pretty Reckless dostalo název Light Me Up a vyšlo 27. srpna 2010, pouze ve Velké Británii, kde se umístilo na 6. příčce v UK žebříčcích. Taylor prostřednictvím Twitteru oznámila, že v USA deska vyjde 8. února 2011 a hned poté bude následovat turné po Americe. První singl Make Me Wanna Die byl nejprve vydán jako viral video, později byl zveřejněn i oficiální videoklip.
Druhým singlem byla píseň Miss Nothing, ke které byl vytvořen polemický videoklip, který zobrazoval Poslední večeři a objevilo se v něm i několik postav, jako Charlie Chaplin nebo Máří Magdaléna, kterou ztvárnila Taylor. Klip byl natočen Canonem 5D Mkll dSLR, jak si můžete všimnout ve videu z natáčení. Dalšími singly z LMU byli pak Just Tonight, You a My Medicine.
Na začátku roku 2011 měla kapela turné v USA a Japonsku. Taylor se později svěřila, že by ráda koncertovala na místech jako Jižní Amerika, Asie nebo Afrika. Kapela se stávala postupně populárnější a i díky tomu měla možnost zahrát si na velkých hudebních festivalech po celém světě, jako například Montreux Jazz Festival, Oxegen Festival, Lollapalooza nebo the Download Festival. Na podzim 2011 se pak stali předkapelou Evanescence na jejich turné po Spojených státech, Británii a Německu. Později byli i předskokany Guns 'N Roses na třech jejich koncertech v Americe. Naposledy pak ještě předskakovali Marilynu Mansonovi na jeho turné po Severní Americe, mimoto se objevili v Austrálii, kde na Soundwave Festivalu odehráli pět koncertů.
The Pretty Reckless se pak dočkali i vlastního turné, které dostalo název The Medicine Tour a začalo 9. března 2012, skončilo pak v květnu, kapela během něj odehrála více než 30 koncertů. Kapela poté vydala EP, pojmenované Hit Me Like A Man, které bylo dostupné jak v digitální, tak ve fyzické verzi. Na albu se objevily 3 nové písně a dvě live verze z jejich debutového alba. Kapela v současné době pracuje na druhém albu, které dostává název Going to Hell, jeho vydání je naplánováno na konec roku 2013.

» BAND MEMBERS:
Taylor Momsen: zpěv, doprovodná kytara (2009-současnost)
Ben Phillips: hlavní kytara, doprovodný vokál (2010-současnost)
Matt Damon: baskytara (2010-současnost)
Jamie Perkins: bubny (2010-současnost)

Bývalí členové: John Secolo (kytara, 2009), Matt Chiarelli (baskytara, 2009), Nick Carbone (bubny, 2009)

» DISCOGRAPHY:
(coming soon)
© Avril-Online.blog.cz / Vlastní překlad

Avril | Instagram #6

27. srpna 2013 v 14:01 | Posted by: Roxy
Konečně je ode dneška na iTunes dostupný ke stažení singl Rock N Roll! Stahovat jej můžete zde.

Před 8 hod.: Rock N Roll již brzy na iTunes! Jse připraveni?

Před 8 hod.: A je to tady! Stáhněte si Rock N Roll teď!

Emma | Photoshoot #13 - Daily Mail (by Sean Cook)

27. srpna 2013 v 13:59 | Posted by: Roxy |  • Emma - Photoshoots 2009
Divné, tyhle fotky tu ještě nemám. No, jsou nafocené fotografem Seanem Cookem pro Daily Mail. Úžasné. :)
image host image host image host image host image host
.................................................................................................................................
» VÍCE FOTEK (31 files)

David Letterman TV Show (28.06.2010)

27. srpna 2013 v 10:55 | Posted by: Roxy
image host image host image host image host image host
.................................................................................................................................
» VÍCE FOTEK (45 files)

Avril | Instagram #5

26. srpna 2013 v 9:55 | Posted by: Roxy
24. srpna: Ještě tři dny a Rock N Roll bude dostupný na iTunes!

Emma on Regis & Kelly (2001)

26. srpna 2013 v 9:41 | Posted by: Roxy |  • Emma - Videos
Po x letech se objevilo video z rozhovoru v talk show Regis & Kelly s Emmou z roku 2001. Byla zrovna poprvé v New Yorku a celkově v Americe, propagovat Kámen mudrců. V rozhovoru mluví o své rodině, domově, plánech do budoucna nebo i o tom, jak získala roli Hermiony. :)

........................................................................................................................

BACK TO AVRIL-ONLINE

archiv | search | credits | AVRIL-ONLINE.blog.cz | Copyright © 2010-2014
All rights reserved.